Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες cookie αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησης σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η ανάγνωση σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπο μας και η βοήθεια της ομάδας μας να κατανοήσει ποιες ενότητες του ιστοτόπου θεωρείτε πιο ενδιαφέρουσες και χρήσιμες.
E.B.E.K.I: Από 15 Μαρτίου οι νέοι συντελεστές του Φ.Π.Α
Το ÎÎÎÎΠενημεÏÏνει:
1) ÎÏον αÏοÏά ÏÎ¹Ï ÎºÎ±Î¸Ï ÏÏεÏοÏÎ¼ÎµÎ½ÎµÏ Î¿ÏειλÎÏ ÏÏα αÏÏαλιÏÏικά Ïαμεία ÏαÏÎÏεÏαι, ÏλÎον, η ÎµÏ ÏÎÏεια εξÏÏληÏÎ·Ï Ïε µÎ·Î½Î¹Î±Î¯ÎµÏ δÏÏειÏ, ÏÏν ÎºÎ±Î¸Ï ÏÏεÏοϵενÏν αÏÏαλιÏÏικÏν ειÏÏοÏÏν (µÎµÏά ÏÏν ÏÏÏÏθεÏÏν ÏελÏν και λοιÏÏν εÏιβαÏÏνÏεÏν) µÎµÏά αÏÏ Î±Î¯ÏηÏη ÏÎ¿Ï Î¿ÏειλÎÏη. ΠαÏιθµÏÏ ÏÏν δÏÏεÏν καθοÏίζεÏαι Ïε 36 µÎ·Î½Î¹Î±Î¯ÎµÏ µÎµ Ïην ÏÏοÏÏÏθεÏη, ÏÎ·Ï ÎºÎ±ÏÎ±Î²Î¿Î»Î®Ï ÏÏν ÏÏεÏÎ¿Ï ÏÏν ειÏÏοÏÏν. Î µÎ·Î½Î¹Î±Î¯Î± δÏÏη δεν µÏοÏεί να είναι µÎ¹ÎºÏÏÏεÏη αÏÏ 200 ÎµÏ ÏÏ.2) Îι νÎοι ÏÏ Î½ÏελεÏÏÎÏ Î¦Î Î ÏÎ¿Ï Î±Î½Î±ÎºÎ¿Î¹Î½Ïθηκαν 03/03/2010 θα ιÏÏÏÏÎ¿Ï Î½ αÏÏ 15 ÎαÏÏÎ¯Î¿Ï 2010.
3)ΣÏμÏÏνα με εγκÏκλιο ÏÎ¿Ï Î¥ÏÎ¿Ï ÏÎ³ÎµÎ¯Î¿Ï ÎικονομικÏν, δεν ÏÏÏκειÏαι Ïο Î¥ÏÎ¿Ï Ïγείο να ÏÏοÏÏÏήÏει Ïε εÏιÏÏÏοÏή Φ.Î .Î. ÏÏιν 31/05/10, διÏÏι δεν θα μÏοÏÎÏει να ολοκληÏÏÏει ÏÏιν αÏÏ Î±Ï ÏÏ Ïο ÏÏÎ¿Î½Î¹ÎºÏ Ïημείο ÏÎ¿Ï Ï ÎµÎ»ÎγÏÎ¿Ï Ï.
4) ÎÏÏ Ïη Ïη ÎιοίκηÏη ÏÎ¿Ï ÎÎΠανακοινÏθηκε ÏÏι καθιεÏÏθηκε η Ï ÏοÏÏεÏÏική Ï Ïοβολή μÎÏÏ Î´Î¹Î±Î´Î¹ÎºÏÏÎ¿Ï ÏÏν ÏÏιμηνιαίÏν ÎÎ½Î±Î»Ï ÏικÏν ΠεÏιοδικÏν ÎηλÏÏεÏν (ÎÎ Î), για Ïο ÏÏνολο ÏÏν εÏγοδοÏÏν κοινÏν εÏιÏειÏήÏεÏν κ.λ.Ï. για ÏεÏιÏÎ´Î¿Ï Ï Î±ÏαÏÏÏληÏÎ·Ï Î±ÏÏ 1 ÎÎ±Î½Î¿Ï Î±ÏÎ¯Î¿Ï 2010 .Â
ÎÏγοÏÏÏλι 09/03/2010
Î Î ÏÏεδÏÎ¿Ï ÏοÏ
ÎÏιμεληÏήÏιοÏ
ÎιÏαλάÏÎ¿Ï ÎεÏÏιλοÏ
ΑΡΧΕΙΟ
Σάββατο βράδυ @ MY WAY CLUB [28.12.2019]
«ΤΟ ΣΠΑΡΤΟ» σας προσκαλεί σε εκδήλωση του Πολιτιστικού Συλλόγου, στα Σπαρτιά
Μια θύμηση για τον μακαριστό πρωτοπρεσβύτερο και λαμπρό επιστήμονα π. Γεώργιο Μεταλληνό
Νίκη επί του Προμηθέα ΄14 στην Πάτρα και πρόκριση στις 8 καλύτερες ομάδες της Α΄ Κατηγορίας για τους Εφήβους του Α. Σ. Κεφαλονιά
Λύκειο Ελληνίδων – Το στόλισμα της «Αγιοβασιλίτσας»
ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ
Π.Σ. «Το Ριφόρτσο» αφιέρωμα στα 200 χρόνια από τον θάνατο του Λόρδου Βύρωνα @Μεταξάτα [26.07.2024]
Διατόμικη έκθεση: Υποθαλάσσιες πολυμορφίες/ Underwater diversities [26.07.2024]
Ολοκληρώθηκαν οι εκδηλώσεις « Πέτρα και Άνθρωπος»
Συνέντευξη τύπου των διοργανωτών του Πανελλήνιου πρωταθλήματος Beach Volley Κ-22
ΑΦΙΕΡΩΜΑΤΑ
![Ανακαλύψτε το Μέλλον της Μετακίνησης στην Νippy eco mobility](/wp-content/themes/yootheme/cache/a9/DSC05701-1-a9e78b92.jpeg)
Ανακαλύψτε το Μέλλον της Μετακίνησης στην Νippy eco mobility
![«Τρυπώσαμε» στις πρόβες της θεατρικής παράστασης «Το θεριό του ταύρου»](/wp-content/themes/yootheme/cache/01/S3N07021-01595a97.jpeg)
«Τρυπώσαμε» στις πρόβες της θεατρικής παράστασης «Το θεριό του ταύρου»
![«Παραδοσιακό Μαγειριό» η νέα επιχείρηση στην οδό Σιτεμπόρων στο Αργοστόλι](/wp-content/themes/yootheme/cache/97/DSC04181-1-975587bf.jpeg)
«Παραδοσιακό Μαγειριό» η νέα επιχείρηση στην οδό Σιτεμπόρων στο Αργοστόλι
![Tzannatos Jewellers Corner : Το νέο κόσμημα του Λιθοστρώτου](/wp-content/themes/yootheme/cache/b0/4R1A9227-HDR-1-b0ea4b66.jpeg)