Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες cookie αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησης σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η ανάγνωση σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπο μας και η βοήθεια της ομάδας μας να κατανοήσει ποιες ενότητες του ιστοτόπου θεωρείτε πιο ενδιαφέρουσες και χρήσιμες.
H Annette στην Virus records
Τελικά μετά από μακρές διαπραγματεύσεις για το που θα υπογράψει συμβόλαιο, η Annette πλέον ανήκει στο δυναμικό της Virus records. Σε επικοινωνία μας μαζί της η ίδια η Κεφαλληνο – αμερικανίδα καλλιτέχνιδα πριν από 3 μέρες μας είχε ενημερώσει για τις πολλές προτάσεις συνεργασίας που είχε δεχθεί και μας τόνισε ότι «η καλύτερη θα κερδίσει».
Πλέον η καριέρα της έχει πάρει την ανοδική πορεία και έφτασε ο χρόνος το λαμπρό αυτό αστέρι να λάμψει και να μας προσφέρει αυτό το μεγάλο ταλέντο που όλοι διαπίστωσαν ότι διαθέτει. Η επιβεβαίωση για την υπογραφή του συμβολαίου ήρθε μόλις πριν από λίγες ώρες, ενώ ετοιμάζεται ένα cd που θα κυκλοφορήσει στο αμέσως επόμενο διάστημα.
Είμαστε σίγουροι για την επιτυχία της συμπατριώτισσάς μας και ότι σύντομα θα ακουστεί όχι μόνο στο Ελληνικό αλλά και στο Παγκόσμιο στερέωμα φανερώνοντας το πλούσιο ταλέντο της. Της ευχόμαστε Καλή επιτυχία και θα επανέλθουμε με αρκετές νέες αποκλειστικές ειδήσεις.
ΑΡΧΕΙΟ
Σάββατο βράδυ @ MY WAY CLUB [28.12.2019]
«ΤΟ ΣΠΑΡΤΟ» σας προσκαλεί σε εκδήλωση του Πολιτιστικού Συλλόγου, στα Σπαρτιά
Μια θύμηση για τον μακαριστό πρωτοπρεσβύτερο και λαμπρό επιστήμονα π. Γεώργιο Μεταλληνό
Νίκη επί του Προμηθέα ΄14 στην Πάτρα και πρόκριση στις 8 καλύτερες ομάδες της Α΄ Κατηγορίας για τους Εφήβους του Α. Σ. Κεφαλονιά
Λύκειο Ελληνίδων – Το στόλισμα της «Αγιοβασιλίτσας»
ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ
Τουρνουά Beach Volley K22 Finals 2024 @Άη Χέλης [26.07.2024]
Π.Σ. «Το Ριφόρτσο» αφιέρωμα στα 200 χρόνια από τον θάνατο του Λόρδου Βύρωνα @Μεταξάτα [26.07.2024]
Διατόμικη έκθεση: Υποθαλάσσιες πολυμορφίες/ Underwater diversities [26.07.2024]
Ολοκληρώθηκαν οι εκδηλώσεις « Πέτρα και Άνθρωπος»
ΑΦΙΕΡΩΜΑΤΑ
![Ανακαλύψτε το Μέλλον της Μετακίνησης στην Νippy eco mobility](/wp-content/themes/yootheme/cache/a9/DSC05701-1-a9e78b92.jpeg)
Ανακαλύψτε το Μέλλον της Μετακίνησης στην Νippy eco mobility
![«Τρυπώσαμε» στις πρόβες της θεατρικής παράστασης «Το θεριό του ταύρου»](/wp-content/themes/yootheme/cache/01/S3N07021-01595a97.jpeg)
«Τρυπώσαμε» στις πρόβες της θεατρικής παράστασης «Το θεριό του ταύρου»
![«Παραδοσιακό Μαγειριό» η νέα επιχείρηση στην οδό Σιτεμπόρων στο Αργοστόλι](/wp-content/themes/yootheme/cache/97/DSC04181-1-975587bf.jpeg)
«Παραδοσιακό Μαγειριό» η νέα επιχείρηση στην οδό Σιτεμπόρων στο Αργοστόλι
![Tzannatos Jewellers Corner : Το νέο κόσμημα του Λιθοστρώτου](/wp-content/themes/yootheme/cache/b0/4R1A9227-HDR-1-b0ea4b66.jpeg)