Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες cookie αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησης σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η ανάγνωση σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπο μας και η βοήθεια της ομάδας μας να κατανοήσει ποιες ενότητες του ιστοτόπου θεωρείτε πιο ενδιαφέρουσες και χρήσιμες.
H Kεντρική σκηνή Δήμου Αργοστολίου στην Αθήνα
Η Κεντρική Σκηνή του Δήμου Αργοστολίου θα παρουσιάσει στην Αθήνα στο θέατρο Μικρό Παλλάς (Αμερικής 2 και στοά Σπυρομήλιου, τηλ. 210 3210025) το Σάββατο 22 Μαΐου και ώρα 21:00 και την Κυριακή 23 Μαΐου στις 19:00 τη θεατρική παράσταση με το γενικό τίτλο «Μίλα μου σαν τη βροχή» σε σκηνοθεσία Πάνου Βαρδάκου και μουσική επιμέλεια Κώστα Χαριτάτου.Η κεντρική Σκηνή του Δήμου Αργοστολίου θέλοντας να επικοινωνήσει με τους κεφαλονίτες της Αθήνας και να παρουσιάσει τη δουλειά της στο κοινό των Αθηνών, σε συνεργασία με την Ελληνική Θεαμάτων, καλεί όλους τους κεφαλονίτες του λεκανοπεδίου να ενισχύσουν αυτή την προσπάθεια παρακολουθώντας την παράσταση που με μεγάλη επιτυχία παρουσίασε στο Δημοτικό Θέατρο Αργοστολίου.
Με εκτίμηση
Ο Πρόεδρος
Βίκτωρας Ρουχωτάς
Ο Καλλιτεχνικός Διευθυντής
Πάνος Βαρδάκος
ΑΡΧΕΙΟ
Σάββατο βράδυ @ MY WAY CLUB [28.12.2019]
«ΤΟ ΣΠΑΡΤΟ» σας προσκαλεί σε εκδήλωση του Πολιτιστικού Συλλόγου, στα Σπαρτιά
Μια θύμηση για τον μακαριστό πρωτοπρεσβύτερο και λαμπρό επιστήμονα π. Γεώργιο Μεταλληνό
Νίκη επί του Προμηθέα ΄14 στην Πάτρα και πρόκριση στις 8 καλύτερες ομάδες της Α΄ Κατηγορίας για τους Εφήβους του Α. Σ. Κεφαλονιά
Λύκειο Ελληνίδων – Το στόλισμα της «Αγιοβασιλίτσας»
ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ
Τουρνουά Beachvolley K22 Finals 2024 @Άη Χέλης [26.07.2024]
Π.Σ. «Το Ριφόρτσο» αφιέρωμα στα 200 χρόνια από τον θάνατο του Λόρδου Βύρωνα @Μεταξάτα [26.07.2024]
Διατόμικη έκθεση: Υποθαλάσσιες πολυμορφίες/ Underwater diversities [26.07.2024]
Ολοκληρώθηκαν οι εκδηλώσεις « Πέτρα και Άνθρωπος»
ΑΦΙΕΡΩΜΑΤΑ
![Ανακαλύψτε το Μέλλον της Μετακίνησης στην Νippy eco mobility](/wp-content/themes/yootheme/cache/a9/DSC05701-1-a9e78b92.jpeg)
Ανακαλύψτε το Μέλλον της Μετακίνησης στην Νippy eco mobility
![«Τρυπώσαμε» στις πρόβες της θεατρικής παράστασης «Το θεριό του ταύρου»](/wp-content/themes/yootheme/cache/01/S3N07021-01595a97.jpeg)
«Τρυπώσαμε» στις πρόβες της θεατρικής παράστασης «Το θεριό του ταύρου»
![«Παραδοσιακό Μαγειριό» η νέα επιχείρηση στην οδό Σιτεμπόρων στο Αργοστόλι](/wp-content/themes/yootheme/cache/97/DSC04181-1-975587bf.jpeg)
«Παραδοσιακό Μαγειριό» η νέα επιχείρηση στην οδό Σιτεμπόρων στο Αργοστόλι
![Tzannatos Jewellers Corner : Το νέο κόσμημα του Λιθοστρώτου](/wp-content/themes/yootheme/cache/b0/4R1A9227-HDR-1-b0ea4b66.jpeg)