Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες cookie αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησης σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η ανάγνωση σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπο μας και η βοήθεια της ομάδας μας να κατανοήσει ποιες ενότητες του ιστοτόπου θεωρείτε πιο ενδιαφέρουσες και χρήσιμες.
Nέο Διοικητικό Συμβούλιο για τον Ν.Ο.Α
Ο Ναυτικός Όμιλος Αργοστολίου ολοκληρώνοντας τρία χρόνια θητείας του κι όπως το Καταστατικό ορίζει, πραγματοποιήσαμε τη Δευτέρα 19/04/2010 την Τακτική μας Γενική Συνέλευση με Απολογισμό έργου, Οικονομικό Απολογισμό και Εκλογές για την ανάδειξη νέου Διοικητικού Συμβουλίου για την επόμενη τριετία.
Κατά την Γενική Συνέλευση παρευρέθησαν 41 μέλη του Ομίλου και ψήφισαν 41 μέλη. Τηρήθηκαν όλα, σύμφωνα με το Καταστατικό για την διαδικασία της Γενικής Συνέλευσης, της οποίας τα μέλη απέδειξαν επίπεδο πολιτισμού, σεβασμό προς το τεράστιο έργο του Ναυτικού Ομίλου Αργοστολίου και γιΆ αυτό το λόγο το εκλεγέν νέο Διοικητικό Συμβούλιο τους ευχαριστεί.Αφού ολοκληρώθηκαν οι Απολογισμοί Έργου, ο Οικονομικός Απολογισμός και η Γενική Συνέλευση απεδέχθη τα πεπραγμένα του απερχόμενου Δ.Σ., ψήφισαν ομόφωνα την έγκριση αυτών.
Μετά τέθηκαν, όπως το Καταστατικό ορίζει, οι υποψηφιότητες, μεταξύ των οποίων ήταν και νέα παιδιά, τα οποία υπήρξαν κατά το παρελθόν αθλητές του Ν.Ο.Α.. Είναι μεγάλη συγκίνηση για την ιστορία του Ν.Ο.Α., ότι ο Όμιλος σιγά- σιγά έρχεται στα χέρια διοικητικά, όχι αθλοπατέρων, αλλά πραγματικών αθλητών που πόνεσαν, αγάπησαν και πίστεψαν στο όνομα ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ.
Μετά τα πέρας της ψηφοφορίας η Εφορευτική Επιτροπή η οποία ήταν τριμελής με ΠρόεδρΟ τον κ. Γασπαρινάτο Φώτη, Γραμματέα την κα Αντωνέλου Αικ. και μέλος τον κ. Μπενετάτο Αγγελο, αφού καταμέτρησαν τα ψηφοδέλτια, για το νέο Δ.Σ. ψηφίστηκαν κατά αλφαβητική σειρά οι παρακάτω: Αλυσανδράτος Θεόδωρος , Ανουσάκης Νίκος, Βασιλάτου Ρεγγίνα, Μαζαράκη Αικατερίνη, Νιφοράτος Λουκάς, Πολλάτος Παναγής, Σταματελάτος Σπύρος.
Αναπληρωματικά Μέλη : Δημητράτος Ευάγγελος, Λουκάκης Χαραλάμπος, Στρατιώτης Γεράσιμος.
Εξελεγκτική Επιτροπή: Θεοτοκάτος Βασίλης, Τρομπέτας Σπύρος, Χουρμούζης Σπύρος.
Τους συγχαίρουμε για την εκλογή τους. Εντός των προσεχών ημερών, με νέο δελτίο τύπου, θα σας ενημερώσουμε για την κατανομή αξιωμάτων του νέου Δ.Σ. , που θα προκύψει από το πρώτο Διοικητικό Συμβούλιο.
Ευχαριστούμε το Προεδρείο και την Εφορευτική Επιτροπή για την άριστη διαδικασία της Γενικής Συνέλευσης και Εκλογές , κι ευχαριστούμε για άλλη μια φορά όλα αυτά τα μέλη που ανταποκρίθηκαν στο κάλεσμά μας για την πρόοδο του Ομίλου μας.
ΤΑ ΕΚΛΕΓΕΝΤΑ ΜΕΛΗ
ΑΡΧΕΙΟ
Σάββατο βράδυ @ MY WAY CLUB [28.12.2019]
«ΤΟ ΣΠΑΡΤΟ» σας προσκαλεί σε εκδήλωση του Πολιτιστικού Συλλόγου, στα Σπαρτιά
Μια θύμηση για τον μακαριστό πρωτοπρεσβύτερο και λαμπρό επιστήμονα π. Γεώργιο Μεταλληνό
Νίκη επί του Προμηθέα ΄14 στην Πάτρα και πρόκριση στις 8 καλύτερες ομάδες της Α΄ Κατηγορίας για τους Εφήβους του Α. Σ. Κεφαλονιά
Λύκειο Ελληνίδων – Το στόλισμα της «Αγιοβασιλίτσας»
ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ
Τουρνουά Beachvolley K22 Finals 2024 @Άη Χέλης [26.07.2024]
Π.Σ. «Το Ριφόρτσο» αφιέρωμα στα 200 χρόνια από τον θάνατο του Λόρδου Βύρωνα @Μεταξάτα [26.07.2024]
Διατόμικη έκθεση: Υποθαλάσσιες πολυμορφίες/ Underwater diversities [26.07.2024]
Ολοκληρώθηκαν οι εκδηλώσεις « Πέτρα και Άνθρωπος»
ΑΦΙΕΡΩΜΑΤΑ
![Ανακαλύψτε το Μέλλον της Μετακίνησης στην Νippy eco mobility](/wp-content/themes/yootheme/cache/a9/DSC05701-1-a9e78b92.jpeg)
Ανακαλύψτε το Μέλλον της Μετακίνησης στην Νippy eco mobility
![«Τρυπώσαμε» στις πρόβες της θεατρικής παράστασης «Το θεριό του ταύρου»](/wp-content/themes/yootheme/cache/01/S3N07021-01595a97.jpeg)
«Τρυπώσαμε» στις πρόβες της θεατρικής παράστασης «Το θεριό του ταύρου»
![«Παραδοσιακό Μαγειριό» η νέα επιχείρηση στην οδό Σιτεμπόρων στο Αργοστόλι](/wp-content/themes/yootheme/cache/97/DSC04181-1-975587bf.jpeg)
«Παραδοσιακό Μαγειριό» η νέα επιχείρηση στην οδό Σιτεμπόρων στο Αργοστόλι
![Tzannatos Jewellers Corner : Το νέο κόσμημα του Λιθοστρώτου](/wp-content/themes/yootheme/cache/b0/4R1A9227-HDR-1-b0ea4b66.jpeg)