Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες cookie αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησης σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η ανάγνωση σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπο μας και η βοήθεια της ομάδας μας να κατανοήσει ποιες ενότητες του ιστοτόπου θεωρείτε πιο ενδιαφέρουσες και χρήσιμες.
O.N.N.E.Δ.: Ευχαριστήριο προς τους εθελοντές αιμοδότες
Τα μέλη της ΟΝΝΕΔ Κεφαλονιάς και Ιθάκης, με αφορμή την πραγματοποίηση της Εθελοντικής Αιμοδοσίας που είχε προαναγγελθεί τις προηγούμενες μέρες, ευχαριστούμε θερμά όσους συμμετείχαν στην προσπάθειά μας αυτή. Παράλληλα, κρίνεται αναγκαίο να ευχαριστήσουμε όλα τα έντυπα, τηλεοπτικά, ραδιοφωνικά και ηλεκτρονικά μέσα που πρόβαλαν το γεγονός της Αιμοδοσίας και συνέβαλαν έτσι στο να διαδοθεί το μήνυμα της εθελοντικής προσφοράς γενικότερα. Φυσικά, δεν πρέπει να παραλείψουμε να ευχαριστήσουμε και το προσωπικό του Κέντρου Αιμοδοσίας του Νοσοκομείου Αργοστολίου για τη στήριξη που μας παρείχε.
Σκοπός μας από δω και στο εξής είναι προσπάθειες σαν αυτήν της 01ης Ιουλίου του 2007 να συνεχιστούν και στο μέλλον, μιας και πιστεύουμε ακράδαντα πως οι νέοι σήμερα μπορούν και πρέπει να έχουν ενεργό ρόλο στην κοινωνία.
Με εκτίμηση
Ν.Ε ΟΝΝΕΔ
Κεφαλονιάς & Ιθάκης
ΑΡΧΕΙΟ
Σάββατο βράδυ @ MY WAY CLUB [28.12.2019]
«ΤΟ ΣΠΑΡΤΟ» σας προσκαλεί σε εκδήλωση του Πολιτιστικού Συλλόγου, στα Σπαρτιά
Μια θύμηση για τον μακαριστό πρωτοπρεσβύτερο και λαμπρό επιστήμονα π. Γεώργιο Μεταλληνό
Νίκη επί του Προμηθέα ΄14 στην Πάτρα και πρόκριση στις 8 καλύτερες ομάδες της Α΄ Κατηγορίας για τους Εφήβους του Α. Σ. Κεφαλονιά
Λύκειο Ελληνίδων – Το στόλισμα της «Αγιοβασιλίτσας»
ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ
Τουρνουά Beachvolley K22 Finals 2024 @Άη Χέλης [26.07.2024]
Π.Σ. «Το Ριφόρτσο» αφιέρωμα στα 200 χρόνια από τον θάνατο του Λόρδου Βύρωνα @Μεταξάτα [26.07.2024]
Διατόμικη έκθεση: Υποθαλάσσιες πολυμορφίες/ Underwater diversities [26.07.2024]
Ολοκληρώθηκαν οι εκδηλώσεις « Πέτρα και Άνθρωπος»
ΑΦΙΕΡΩΜΑΤΑ
![Ανακαλύψτε το Μέλλον της Μετακίνησης στην Νippy eco mobility](/wp-content/themes/yootheme/cache/a9/DSC05701-1-a9e78b92.jpeg)
Ανακαλύψτε το Μέλλον της Μετακίνησης στην Νippy eco mobility
![«Τρυπώσαμε» στις πρόβες της θεατρικής παράστασης «Το θεριό του ταύρου»](/wp-content/themes/yootheme/cache/01/S3N07021-01595a97.jpeg)
«Τρυπώσαμε» στις πρόβες της θεατρικής παράστασης «Το θεριό του ταύρου»
![«Παραδοσιακό Μαγειριό» η νέα επιχείρηση στην οδό Σιτεμπόρων στο Αργοστόλι](/wp-content/themes/yootheme/cache/97/DSC04181-1-975587bf.jpeg)
«Παραδοσιακό Μαγειριό» η νέα επιχείρηση στην οδό Σιτεμπόρων στο Αργοστόλι
![Tzannatos Jewellers Corner : Το νέο κόσμημα του Λιθοστρώτου](/wp-content/themes/yootheme/cache/b0/4R1A9227-HDR-1-b0ea4b66.jpeg)