Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες cookie αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησης σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η ανάγνωση σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπο μας και η βοήθεια της ομάδας μας να κατανοήσει ποιες ενότητες του ιστοτόπου θεωρείτε πιο ενδιαφέρουσες και χρήσιμες.
O N.O.A στη Β' Φάση του πανελληνίου πρωταθλήματος της Β` Εθνικής Κατηγορίας
Κάνουμε γνωστό ότι η ομάδα υδατοσφαίρισης του Ν.Ο.Α θα συμμετάσχει στη δεύτερη φάση του πανελληνίου πρωταθλήματος της Β` Εθνικής Κατηγορίας .
Μεταφέροντας τους βαθμούς της πρώτης φάσης (αήττητη πορεία με σύνολο οκτώ βαθμών), ευελπιστεί να επιβεβαιώσει για άλλη μια φορά το τίτλο του φαβορί και να προκριθεί στη τρίτη και τελική φάση του πρωταθλήματος με τη συμμετοχή των έξι πλέον καλύτερων ομάδων και από τους δυο ομίλους (Βόρειο και Νότιο) της διοργάνωσης.Η δεύτερη φάση θα διεξαχθεί στις 23-24-25/4 στο κολυμβητήριο της Χαλκίδας με τη συμμετοχη των ομάδων :
Ν.Ο.Αργοστολίου, Αρη Θεσσαλονίκης, Νηρέα Χαλανδρίου, Όμιλος Φίλων Θαλάσσης, Ν.Ο.Χαλκίδας .
Ο στόχος της ανόδου στην Α2 Εθνική Κατηγορία ,κάτι πραγματικά πρωτόγνωρο για τα δεδομένα των νησιών μας στο τοπικό ομαδικό αθλητισμό γίνεται σιγά σιγά πραγματικότητα. Για το λόγο αυτό προτρέπουμε όλους όσους αγαπούν το Ν.Ο.Α και σέβονται την ιστορία του καθώς και όλους τους τοπικούς πολιτικούς, επιχειρηματικούς και αθλητικούς φορείς τους νησιού μας να σταθούν συνοδοιπόροι στο εγχείρημα αυτό ούτως ώστε το τέλος του πρωταθλήματος να μας βρει όλους ενωμένους να πανηγυρίζουμε την άνοδο στην Α2 Εθνική κατηγορία. Μια άνοδος που καθιστά επίτευγμα που ξεφεύγει από τα στενά όρια ενός αθλητικού σωματείου ,και αγκαλιάζει έναν ολόκληρο νομό που θα πρέπει τις στιγμές της δόξας και της αναγνώρισης να φαίνεται και να είναι πραγματικά ενωμένος.
ΑΠΟ ΤΟ Δ.Σ. ΤΟΥ Ν.Ο.Α.
ΑΡΧΕΙΟ
Σάββατο βράδυ @ MY WAY CLUB [28.12.2019]
«ΤΟ ΣΠΑΡΤΟ» σας προσκαλεί σε εκδήλωση του Πολιτιστικού Συλλόγου, στα Σπαρτιά
Μια θύμηση για τον μακαριστό πρωτοπρεσβύτερο και λαμπρό επιστήμονα π. Γεώργιο Μεταλληνό
Νίκη επί του Προμηθέα ΄14 στην Πάτρα και πρόκριση στις 8 καλύτερες ομάδες της Α΄ Κατηγορίας για τους Εφήβους του Α. Σ. Κεφαλονιά
Λύκειο Ελληνίδων – Το στόλισμα της «Αγιοβασιλίτσας»
ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ
Πολιτιστικό Φεστιβάλ Πουλάτων 2024 [26.07.2024]
Τουρνουά Beach Volley K22 Finals 2024 @Άη Χέλης [26.07.2024]
Π.Σ. «Το Ριφόρτσο» αφιέρωμα στα 200 χρόνια από τον θάνατο του Λόρδου Βύρωνα @Μεταξάτα [26.07.2024]
Διατόμικη έκθεση: Υποθαλάσσιες πολυμορφίες/ Underwater diversities [26.07.2024]
ΑΦΙΕΡΩΜΑΤΑ
![Ανακαλύψτε το Μέλλον της Μετακίνησης στην Νippy eco mobility](/wp-content/themes/yootheme/cache/a9/DSC05701-1-a9e78b92.jpeg)
Ανακαλύψτε το Μέλλον της Μετακίνησης στην Νippy eco mobility
![«Τρυπώσαμε» στις πρόβες της θεατρικής παράστασης «Το θεριό του ταύρου»](/wp-content/themes/yootheme/cache/01/S3N07021-01595a97.jpeg)
«Τρυπώσαμε» στις πρόβες της θεατρικής παράστασης «Το θεριό του ταύρου»
![«Παραδοσιακό Μαγειριό» η νέα επιχείρηση στην οδό Σιτεμπόρων στο Αργοστόλι](/wp-content/themes/yootheme/cache/97/DSC04181-1-975587bf.jpeg)
«Παραδοσιακό Μαγειριό» η νέα επιχείρηση στην οδό Σιτεμπόρων στο Αργοστόλι
![Tzannatos Jewellers Corner : Το νέο κόσμημα του Λιθοστρώτου](/wp-content/themes/yootheme/cache/b0/4R1A9227-HDR-1-b0ea4b66.jpeg)