Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες cookie αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησης σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η ανάγνωση σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπο μας και η βοήθεια της ομάδας μας να κατανοήσει ποιες ενότητες του ιστοτόπου θεωρείτε πιο ενδιαφέρουσες και χρήσιμες.
To 1o βραβείο στον πανελλήνιο διαγωνισμό Γαλλοφωνίας στο Γυμνάσιο Αγ. Θέκλης
Το Γυμνάσιο Αγίας Θέκλης κέρδισε το πρώτο βραβείο στον πανελλήνιο διαγωνισμό Γαλλοφωνίας στην κατηγορία «πολυμέσα» που διοργανώθηκε από το Γαλλικό Ινστιτούτο Αθηνών και και τη Γαλλική Πρεσβεία στην Ελλάδα. Στο διαγωνισμό έλαβαν μέρος συνολικά περίπου 350 σχολεία από όλη την Ελλάδα.
Την Παρασκευή στις 20 Μαρτίου, μια αντιπροσωπεία των μαθητών καθώς και η καθηγήτρια Γαλλικών της Αγίας Θέκλης κα Μενούτη Κανέλλα θα παραβρεθούν στην τελετή απονομής του βραβείου στο Γαλλικό Ινστιτούτο Αθηνών και θα επιστρέψουν με δώρα και αναμνηστικά για όλα τα παιδιά του σχολείου, καθώς η συμμετοχή των μαθητών στο διαγωνισμό ήταν καθολική.
Ο Διευθυντής κος Διονύσης Θεοδωράτος καθώς και οι καθηγητές του Γυμνασίου Αγίας Θέκλης είναι ιδιαίτερα χαρούμενοι και περήφανοι για τη συμμετοχή και τη δουλειά των μαθητών τους!
ΑΡΧΕΙΟ
Σάββατο βράδυ @ MY WAY CLUB [28.12.2019]
«ΤΟ ΣΠΑΡΤΟ» σας προσκαλεί σε εκδήλωση του Πολιτιστικού Συλλόγου, στα Σπαρτιά
Μια θύμηση για τον μακαριστό πρωτοπρεσβύτερο και λαμπρό επιστήμονα π. Γεώργιο Μεταλληνό
Νίκη επί του Προμηθέα ΄14 στην Πάτρα και πρόκριση στις 8 καλύτερες ομάδες της Α΄ Κατηγορίας για τους Εφήβους του Α. Σ. Κεφαλονιά
Λύκειο Ελληνίδων – Το στόλισμα της «Αγιοβασιλίτσας»
ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ
Τουρνουά Beachvolley K22 Finals 2024 @Άη Χέλης [26.07.2024]
Π.Σ. «Το Ριφόρτσο» αφιέρωμα στα 200 χρόνια από τον θάνατο του Λόρδου Βύρωνα @Μεταξάτα [26.07.2024]
Διατόμικη έκθεση: Υποθαλάσσιες πολυμορφίες/ Underwater diversities [26.07.2024]
Ολοκληρώθηκαν οι εκδηλώσεις « Πέτρα και Άνθρωπος»
ΑΦΙΕΡΩΜΑΤΑ
![Ανακαλύψτε το Μέλλον της Μετακίνησης στην Νippy eco mobility](/wp-content/themes/yootheme/cache/a9/DSC05701-1-a9e78b92.jpeg)
Ανακαλύψτε το Μέλλον της Μετακίνησης στην Νippy eco mobility
![«Τρυπώσαμε» στις πρόβες της θεατρικής παράστασης «Το θεριό του ταύρου»](/wp-content/themes/yootheme/cache/01/S3N07021-01595a97.jpeg)
«Τρυπώσαμε» στις πρόβες της θεατρικής παράστασης «Το θεριό του ταύρου»
![«Παραδοσιακό Μαγειριό» η νέα επιχείρηση στην οδό Σιτεμπόρων στο Αργοστόλι](/wp-content/themes/yootheme/cache/97/DSC04181-1-975587bf.jpeg)
«Παραδοσιακό Μαγειριό» η νέα επιχείρηση στην οδό Σιτεμπόρων στο Αργοστόλι
![Tzannatos Jewellers Corner : Το νέο κόσμημα του Λιθοστρώτου](/wp-content/themes/yootheme/cache/b0/4R1A9227-HDR-1-b0ea4b66.jpeg)